O NÁS

Domalewski Advisory s.r.o.
 

Jsme nezávislá realitně-poradenská firma. Specializujeme se na zastupování nájemců kancelářských, skladových a retailových prostor při vyjednávání nájemních podmínek proti pronajímatelům. Umíme zajistit celý proces - vyhledáme vhodné prostory, vyjednáme nájemní podmínky a zařídíme realizaci stavebních úprav. Dále poskytujeme poradenství v oblasti komerčních realit všem zájemcům o koupi nebo pronájem nemovitosti.

 

Společnost Domalewski Advisory s.r.o. byla založena skupinou profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v komerčních realitách. Náš cíl je poskytovat prvotřídní služby a maximálně tak vyhovět přáním a požadavkům našich klientů.

 
Klíčoví lidé

Pavel Domalewski

Zakladatel

Pavel Domalewski je zakladatelem společnosti Domalewski Advisory s.r.o. Ve sféře komerčních nemovitostí působí od roku 2005. V minulosti pracoval na seniorních a vedoucích pozicích v mezinárodních realitních společnostech Knight Frank, Cushman & Wakefield a DTZ. Během své bohaté kariéry tak měl možnost pracovat jak pro stranu pronajímatele (pronájmy kancelářských budov a asset management), tak nájemce (zastupování nájemců).

 

Svoje nabyté zkušenosti nyní zúročuje při Zastupování nájemců, které tvoří hlavní náplň jeho aktivit v rámci Domalewski Advisory s.r.o. Je též zodpovědný za tým konzultantů, poradenský servis při akvizicích nemovitostí ve prospěch kupujícího a další strategický rozvoj společnosti. Pavel patří mezi nejzkušenější profesionály na komerčním realitním trhu, což oceňují především klienti (viz. reference), kteří jeho služby opakovaně vyhledávají.

Petr Špaček

Ředitel Projektového Managementu

Petr se již více než dvacet let věnuje řízení projektů a projektovému managementu v řadě měst České Republiky a Slovenska. V minulosti pracoval pro velké mezinárodní realitně poradenské společnosti (CBRE, DTZ resp. Cushman & Wakefield).

 

Jeho hlavní úloha v naší společnosti je odpovědnost za oddělení Projektového Managementu a poskytování komplexního servisu ve stavebně-technických otázkách. Petr si zakládá na vysoce kvalitních službách postavených na mnohaletých zkušenostech jak pro domácí, tak i pro mezinárodní společnosti – Oracle, Unicredit, Citibank, apod.

Kateřina Reková

Architekt, Workplace konzultant

Kateřina spolupracuje se společností Domalewski Advisory s.r.o. jako architekt a workplace konzultant. Náplní její práce je pomáhat klientům s vytvářením pracovního prostředí a designem prostor.

 

Kateřina k tomu využívá svoje dlouholeté zkušenosti z oblasti architektury i poradenství pro celou řadu firem. Jejím koníčkem je sledování trendů v architektuře, designu a rozvoji pracovního prostředí. Spoluvlastní rovněž úspěšné architektonické studio ARCHITEKTI CCA (www.architekticca.cz).

Please reload

To jsme my
Volné pozice

Právě nabíráme!
Momentálně nabízíme tyto pracovní pozice:

Junior Consultant

Aktualizováno: 6.11.2019

Přejete si více detailů? Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás telefonicky, emailem anebo přes sociální sítě.

© 2020 Domalewski Advisory

Design by WEBSTYLE X