PRAŽSKÉ KANCELÁŘE: DEVELOPMENT MÍŘÍ DO NETRADIČNÍCH LOKALIT

V tomto článku realitní odborníci pouzkazují na trend developmentu a redevelopmentu komerčních prostor v ne příliš obvyklých administrativních lokalitách (poznámka: těmi tradičními a rozvinutějšími je Praha 1,4,5,8).

Pavel DomalewskiJe tomu z důvodu klesajících možností pro administrativní výstavbu v těchto oblastech, a proto se kancelářský trh začíná obracet na lokalitu Prahy 9, 2, 10, atd - přesně jak je psáno v tomto článku.


Naše společnost se zabývá zastupováním nájemců a naším úkolem je mimo jiné vyjednávat nájemní podmínky pro naše klienty. Můj tajný favorit pro příštích pár let je Praha 9, která má potenciál v podobě transformace brownfieldů na "cool" residenční a komerční prostory. Navíc za dobrých nájemních podmínek, protože do této oblasti je firmy zapotřebí motivovat i po finanční stránce.http://www.stavebni-forum.cz/cs/prazske-kancelare-development-miri-do-netradicnich-lokalit/

8 zobrazení

Skutečně máte nejvýhodnější smlouvu?

 

Chcete znát náš názor? Nezávazně vaši smlouvu projdeme a navrhneme změny ve váš prospěch. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním osobních údajů.

© 2021 Domalewski Advisory s.r.o. Design UON studio.

 

Domalewski Advisory s.r.o.

 

+420 736 109 313

info@d-advisory.com

 

Revoluční 724/7
Staré Město, Praha 1 - 110 00

  • LinkedIn
  • Facebook