Visionary, the modern office building in Prague 7 developed by Skanska, has received LEED Platinum

Budova Visionary na Praze 7, postavená společností Skanska, dosáhla možného nejvyššího ocenění - certifikaci LEED Platinum. Nás to nepřekvapuje, protože tento developer si zakládá na kvalitě svých projektů a vždy má ty nejvyšší ambice, alespoň co se certifikace týče.

zdroj: www.skanska.cz


Jako realitní poradci dlouhodobě působící v Čechách i na Moravě se setkáváme s tím, že drtivá většina nájemců kanceláří se v problematice certifikace orientuje spíše jen trochu.


Jedním z úkolů zastupování nájemců je podle mě vždy klientům detailně a pečlivě vysvětlovat rozdíly v jednotlivých certifikacích i jaký (ne vždy finanční) přínos to má pro jejich firmu - certifikace budov je především snahou o trvalou udržitelnost a maximální šetrnost vůči životnímu i sociálnímu prostoředí.


Firmy, které si pronajímají prostory v takových projektech (v Brně, Praze a Ostravě jich jsou desítky mimochodem), tak mohou otevřeně ukazovat, že sdílí obdobné hodnoty.


Detailní informaci o Visionary a certifikaci naleznete v článku níže...10 zobrazení

Skutečně máte nejvýhodnější smlouvu?

 

Chcete znát náš názor? Nezávazně vaši smlouvu projdeme a navrhneme změny ve váš prospěch. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním osobních údajů.

© 2021 Domalewski Advisory s.r.o. Design UON studio.

 

Domalewski Advisory s.r.o.

 

+420 736 109 313

info@d-advisory.com

 

Revoluční 724/7
Staré Město, Praha 1 - 110 00

  • LinkedIn
  • Facebook