Stěhovat nebo nestěhovat firmu? Hlavní výhody stěhování dle Američanů

Naše společnost se zabývá výhradně zastupováním nájemců kanceláří, kteří na nás nechávají vyjednávání podmínek nájmu a vůbec celkové snižování nákladů na kanceláře – za stavební úpravy, koupi nábytku a v neposlední řadě i zařízení celého procesu stěhování.


No, a poměrně často slýcháme obavy z případných negativních dopadů na firmu, pokud dojde k relokaci. V prvé řadě klientům doporučujeme pečlivou analýzu celé situace, kdy je třeba zvážit, zda a proč se firma musí přestěhovat (ideální je samozřejmě se nemuset stěhovat – žádné starosti).

zdroj: www.clutch.co


Nejen o problémech a výhodách stěhování se píše v článku „How businesses can relocate offices successfully“. Autoři článku provedli jakýsi průzkum mezi ca 500 full-time zaměstnanci z USA a poukazují zejména na to, že při stěhování se zaměstnanci (no ale podle mě spíše zaměstnavatelé 😊) obávají poklesu efektivity práce během stěhování, delším dojížděním do zaměstnaní, méně kvalitní lokalitou atd.


Tyto věci s klienty běžně řešíme, a řada společností to řeší např vnitrofiremním dotazníkem, kde se ptají zaměstnanců na jejich očekávání a představy. Pak se dají tato rizika minimalizovat. Více informací naleznete v tomto zajímavém článku na odkazu níže.


Čtěte více...

16 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Skutečně máte nejvýhodnější smlouvu?

 

Chcete znát náš názor? Nezávazně vaši smlouvu projdeme a navrhneme změny ve váš prospěch. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním osobních údajů.

© 2021 Domalewski Advisory s.r.o. Design UON studio.

 

Domalewski Advisory s.r.o.

 

+420 736 109 313

info@d-advisory.com

 

Revoluční 724/7
Staré Město, Praha 1 - 110 00

  • LinkedIn
  • Facebook